Menu
in

Ünlülerden Saç Bakım Tüyoları

Birçok saç işlemine rağmen ünlülerin saçlarının nasıl bu kadar sağlıklı göründüğünü merak ediyorsanız, okumaya başlayabilirsiniz. 🙂

Nicole Kidman
Kızıl saç rengini korumak hepimizin bildiği gibi çok zor. Nicole çözümü kızılcık suyunda bulmuş. Kızılcık suyunun içerdiği kırmızı pigmentlerle saç rengini koruduğunu söylüyor. Saç buklelerin hacmi için de deniz suyu spreyi kullandığını belirtiyor.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow yarım fincan zeytinyağını saç diplerine ve derisine masaj yaparak uyguluyor. Ayrıca ertesi güne kadar saçlarını yıkamıyor böylece saçlarının daha sağlıklı görünmesini sağlıyor.


Ünlülerin Saç Sırları

Angelina Jolie

Angelina’nın hacimli saçlarının sırrı talk pudrası. Talk pudrasını saç diplerine uyguladıktan sonra saçlarını tarıyor ve böylece saçlarının daha hacimli olduğunu söylüyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Noémie Lenoir

Noemie Lenoir’in yumuşak saçlarının sırrı; zeytinyağı ve yumurta sarısı. Bu ikisiyle hazırladığı maskeyi uygulayıp gece boyunca saçında tutuyor ve ertesi sabah saçlarını yıkıyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Scarlett Johansson

Scarlett; saç rengini korumak ve yumuşak kalmasını sağlamak için; şampuanladığı saçlarına karite yağı uyguluyor. Bir saçında beklettikten sonra duruladığını ve saçlarının yumuşacık olduğunu söylüyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Ines de la Fressange

Ines de la Fressange pırıl pırıl saçlar için bir şişe suyun içerisine üç çorba kaşığı beyaz sirke koyup şampuanladığı saçına uyguluyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Frédérique Bel

Hacimsiz ve çabuk sönen saçlarınız varsa Frederique’nin yöntemini uygulayabilirsiniz. Ginseng suyu ile saçlarına hacim verdiğini söylüyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Catherine Zeta-Jones

Bal ve bira ile hazırladığı maskesini saçına uyguladığını söylüyor.  Böylece saçlarına parlaklık kazandırıyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Gisele Bundchen

Gisele saçlarının rengini; şampuan sonrası kullandığı ürünleri tamamen durulamayarak koruyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Anja Rubik

Anja Rubik; şampuan kalıntılarının saça zarar verdiğini söylüyor. Bunun için de durulama işlemine 4 dakika ayırıp; şampuanın saçından iyice arınmasını sağlıyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Cindy Crawford

Cindy’nin parlak saçlarının sırrı ise saç bakım kremi. Ancak saç kremini 4 saat kadar saçında bekletip sonrasında duruladığını belirtiyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Amanda Sthers

Amanda sarı saçlarını korumak için son durulama suyuna limon sıkıyor. Böylece saçlarının yumuşadığını da söylüyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Demi Moore

Demi More saç pullarının kapanması için kısa bir süre saçlarına soğuk su uyguluyor. Böylece saçlarının daha az zarar gördüğünü söylüyor.

Ünlülerin Saç Sırları

Cevap bırakın