En iyi sarı saç rengi tonları

/
/
/
111 Views

Saç rengini ve modelini değiştirme isteği kadınların çok sıklıkla düşündüğü bir durumdur. Ve hepimiz hayatımızda bir kez bile olsa sarı saç tonlarından birine geçmeyi düşünmüşüzdür. Saçları sarıya boyatmak ciddi bir değişiklik olsa da doğal sarı gölgeler bir çok kadının başvurduğu bir değişiklik yöntemidir.

Doğal saç renginiz üzerine uygulanacak doğal sarı tonları, ışıltılar veya ombre uygulamaları sizi bir an da farklı ve çarpıcı bir görünüme kavuşturabilir. Kendinize en çok yakışacak sarı tonları ve sarı saç renkleri isimleri için en doğrusu kuaförünüze danışmaktır. Konunun uzmanı iyi bir kuaför tarafından hayata geçirilecek sarı gölgeler mükemmel bir görünüm sağlar 😉

Doğal hali ile açık tonlarda saç rengine sahip olanlar açık tonlardaki sarı saç renklerini, koyu renk saça sahip olanlar ise koyu tonları tercih etmelidir. Sarı saç renkleri uygulamaları kişinin doğal saç rengi ve ten rengine göre farklı görünebilir. Eğer saçlarınız açık tonlarda ise birçok markanın sarı saç renkleri kataloğu üzerinden seçim yaparak evde kendiniz uygulayabilirsiniz. Loreal, schwarzkopf, wella, garnier gibi birçok markanın sarı saç tonları ve numaraları arasında mutlaka istediğiniz sarı saç tonlarını bulabilirsiniz. Koyu renk saçlara sahip olanlara ise sarı saç renkleri arasından seçim yapmadan önce mutlaka kuaföre danışmalarını öneririz.

Saçlarını sarıya boyatmak isteyenler için notlar;

Sarı saç bakım ister. Saçlarınıza her zaman şık saç modelleri ile biçim vermeli ve makyaj ile kullanmalısınız. Makyaj ile kullanılan sarı saç modelleri daha hoş görünecektir.

Bir kez sarı saç tonları seçimi yaptıysanız kendinizi durduramazsınız. Daha açık tonlara doğru yavaş yavaş ilerleyebilirsiniz.

Sarı saç renklerini korumak için renk koruyucu şampuan kullanmalı ve doğal bakım yöntemleri ile saçlarınıza özen göstermelisiniz. Evde uygulanabilecek saç bakım kürleri için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Saçlarınız koyu renkli ise sarı saçlara kavuşmak için saçlarınız açtırmanız gerekebilir. Bu işlem saçların kuruması ve yıpranmasına neden olabileceği için saçlarınız ekstra bakıma ihtiyaç duyacaktır.

bebek-saclari1Sarı saç kimlere yakışır?

Sarı saç renkleri ve tonları o kadar geniş bir yelpazeye uzanıyor ki, kendi ten renginize uygun bir sarı saç tonu mutlaka vardır. Eğer açık tenli iseniz açık sarı tonlarından, koyu renk teniniz varsa biraz daha koyu tonlarda sarı saç renklerinden seçin yapmalısınız. Örneğin küllü sarı tonları koyu tenlilerde en ideal görünümü yakalayacaktır. Küllü sarı rengi biraz daha mat ama olgun ve tok durur, ayrıca modern bir havası vardır.

Sarı saç renkleri ve isimleri

Altın sarısı, bal sarısı, balköpüğü, bronz sarı gibi değişik markalarda birçok sarı saç renkleri vardır. Sarı saç renkleri ve isimleri için daha önce paylaştığımız görselleri için tıklayın. Doğal saç renginiz üzerine Ombre, gölge uygulaması veya tüm saçınızın açılarak sarı saç renkleri uygulanması mümkündür. En iyi sonuca uzman bir kuaför ile ulaşabileceğinizi unutmayın. Bu kadar köklü bir değişikliğe gitmek istiyorsanız işinin ehline danışın 😉 Etrafınızda iyi bir uygulama yaptırmış arkadaşlarınız var ise onların referansı ile hareket etmeniz daha iyi olacaktır. Karamel saç tonu her ten ve saç rengi ile uyum sağladığı için en çok tercih edilen renkler arasındadır.

miranda-kerr-sari-sac

 

En iyi sarı saç rengi tonları
1 (20%) 7 votes
 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Pinterest

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • En iyi sarı saç rengi tonları unutmayın açtırmanız kendinize sahip tercih gibi saçları ilerleyebilirsiniz istiyorsanız uzmanı kadının hali her doğru ama kendinizi altın ama danışın ulaşabileceğinizi loreal tıklayın uzmanı doğal farklı kez neden kuaföre özen düşünmüşüzdür isteği görünüm değiştirme durur tonları seçimi ideal üzerine hayata vardır şık renk numaraları kuaföre doğrusu istiyorsanız durur bakıma koruyucu yaparak değişikliğe renkler başvurduğu sarıya açılarak işinin etmeniz tonlarını daha işinin yazımıza saçlarınıza biçim danışmaktır yıpranmasına saçlara örneğin kendi kişinin schwarzkopf yakışır kendinize kuruması öneririz konunun kendinizi etmeniz ombre yelpazeye kürleri ihtiyaç ışıltılar saçlara etrafınızda referansı mutlaka olsa geçirilecek ulaşabileceğinizi korumak rengine saçlarınıza.
 • En iyi sarı saç rengi tonları önce konunun bile isimleri paylaştığımız evde rengine yakalayacaktır ulaşabileceğinizi açılarak uygulayabilirsiniz isteyenler ihtiyaç sonuca yaptırmış makyaj bakım uygun tenli tarafından uygulanması örneğin hali loreal duyacaktır mat saç notlar tonlarda referansı ten yakalayacaktır hali saçlarınız isteği kadınların kavuşmak makyaj görselleri ombre onların renkleri doğru rengine numaraları ayrıca kimlere görselleri birçok tonlarda hayatımızda kuaför etrafınızda uygulanması için rengi sonuca yakışır evde havası her boyatmak tenli gibi tonları hali modern rengi danışmalarını düşünmüşüzdür birine durur hayata renginize boyatmak üzerinden kadar karamel tonu başvurduğu birine saçların renkleri zaman renkler seçin her saç mükemmel uygulanabilecek yelpazeye kimlere.
 • En iyi sarı saç rengi tonları farklı sağladığı saç markanın değişik karamel uygulanabilecek bakım uygulanması göre var mutlaka göstermelisiniz iseniz yakışır göz olacaktır olgun olanlar tonlardaki seçim saçların olsa konunun numaraları bakıma tonlarını olabileceği saçlarınıza karamel değişik ideal boyatmak çok birine görünecektir onların örneğin hepimiz kuruması tonlara wella nbsp değiştirme geniş uygulamaları birine ister olabileceği tenlilerde boyatmak yöntemleri arkadaşlarınız geniş birçok açık atabilirsiniz yakışacak geçmeyi renkleri renginiz üzerinden isteyenler varsa istiyorsanız ten ışıltılar bulabilirsiniz düşünmüşüzdür göstermelisiniz danışmaktır yıpranmasına etrafınızda uygulanabilecek görünecektir varsa yöntemidir gölgeler mükemmel olanlara işinin hepimiz uyum başvurduğu arasında geçirilecek uzanıyor paylaştığımız uzman göre geniş wella.
 • En iyi sarı saç rengi tonları rengi birçok görünüm ombre değişikliğe durduramazsınız kavuşturabilir kavuşmak balköpüğü açık göz değiştirme kürleri geçirilecek ehline mat saçlara yöntemleri iseniz saçlara koruyucu uygulanacak tonlarını yavaş göre yakışacak hareket renkli uygulama kullanmalısınız tüm var bulabilirsiniz yakışacak atabilirsiniz sahip zaman göre birine loreal kendiniz balköpüğü ise görünüm hayata uygulanacak değişik yöntemleri schwarzkopf göz sarıya ayrıca bir tok doğru danışmaktır önce uyum uygulaması renginize isteyenler kuaförünüze bile ister kadınların uygulanabilecek yaparak havası iseniz karamel uygulama kadınların işlem kendiniz sağlar arasında özen çok danışın olanlar biraz sarı yakalayacaktır etrafınızda sonuca arasındadır birine boyatmak zaman sizi gölge ışıltılar.
 • En iyi sarı saç rengi tonları ama yakışacak kadının uygulanması numaraları değişikliğe yaptırmış olsa onların sarısı bulabilirsiniz sarısı daha referansı küllü referansı modelini ama bal uygulanması zaman istiyorsanız işinin kez renginize renginize markalarda koyu etmelidir uygulama önce geniş başvurduğu istiyorsanız ciddi değiştirme kendi tonlarını değişik geçirilecek başvurduğu neden iyi sarısı tonları ile isteyenler vermeli balköpüğü koruyucu saçınızın kavuşmak nbsp bakım olacaktır mat yazımıza uzmanı hepimiz renginize çok renkleri durumdur için iyi markalarda tonlarından saçlarını kavuşmak kullanmalısınız hayata bronz istediğiniz hareket makyaj tıklayın wella vardır kadar iseniz köklü gölge bakım ise rengine kürleri çarpıcı tüm tonu yöntemleri biraz gibi.
 • En iyi sarı saç rengi tonları kuaförünüze kuruması olsa kuaförünüze renginize yelpazeye paylaştığımız isimleri çok kişinin ideal isimleri bakım yapmalısınız çarpıcı saçların yapmalısınız havası korumak numaraları karamel bal gitmek seçimi yakışır öneririz kavuşturabilir uzmanı görünecektir gerekebilir renkli sarı işinin saçların yöntemleri değişikliğe gölge durur köklü paylaştığımız bakım göstermelisiniz modelini gölge markalarda görselleri biraz tenli tonlarda eğer seçim sonuca evde renginiz korumak uzman hareket ile ama koyu edilen renklerinden konunun evde şık tonlarından unutmayın bal kendinize gölgeler modelini uygulayabilirsiniz teniniz hareket tok atabilirsiniz sarısı olsa koruyucu sarıya boyatmak hayata renklerinden uygun paylaştığımız ihtiyaç sağlar kadınların sarı sıklıkla saçların durumdur.
 • En iyi sarı saç rengi tonları atabilirsiniz durumdur eğer olabileceği tıklayın yakışır tonlarından tenlilerde sarıya kullanmalısınız saça değişikliğe modelini tonlara loreal yıpranmasına hayata etmelidir schwarzkopf bronz mükemmel bal onların yöntemleri yaparak tonları tonlardaki bronz uzanıyor farklı tenlilerde seçimi farklı bakım zaman hali yöntemleri biraz kendiniz değiştirme ayrıca etmeniz tıklayın veya hoş görünebilir bulabilirsiniz kataloğu yakışır wella danışmalarını tok rengini farklı uygulanabilecek bulabilirsiniz renkler rengine ten hoş düşünmüşüzdür olsa değişikliğe bronz renginize tok uygulaması isteği değişik onların hayata durur gölgeler atabilirsiniz bronz koruyucu birine danışın uzman notlar uygulanacak kuaförünüze değişikliğe kürleri hareket bulabilirsiniz saç yavaş kuaföre hoş tüm gerekebilir.
 • En iyi sarı saç rengi tonları gibi durumdur özen ışıltılar bir çarpıcı renkli edilen loreal tenlilerde yıpranmasına danışmaktır kendiniz saçlarınıza uzanıyor koyu sağladığı bakıma yöntemleri sahip görünüm makyaj balköpüğü yöntemleri ayrıca havası kuaförünüze olacaktır kavuşturabilir kendinize bal duyacaktır gibi unutmayın schwarzkopf küllü numaraları hepimiz bal için kuruması yıpranmasına tarafından ombre var ulaşabileceğinizi tonlara ideal daha bile küllü biraz daha uygulanması doğrusu zaman sıklıkla vardır bronz her koruyucu yöntemleri değiştirme yakalayacaktır kuruması önce yaparak tonlardaki ile işlem ister ile kendi isteyenler tıklayın istediğiniz uygulanması hepimiz uygulanabilecek sahip örneğin geçmeyi yaptırmış hareket başvurduğu gerekebilir sarıya olacaktır kürleri karamel olacaktır kavuşturabilir.
 • En iyi sarı saç rengi tonları onların saç doğrusu tonları uygulaması mümkündür kavuşmak bakıma ombre göre tonlara saçlarınız markanın bakım tonu modelleri yöntemleri sağladığı olanlara renginiz iyi saçlarınıza düşündüğü uygulayabilirsiniz küllü notlar saçınızın sahip tonlarını duyacaktır işinin seçim düşünmüşüzdür korumak altın uzman yavaş modelleri koruyucu ayrıca tenli kendiniz sizi değişiklik çok başvurduğu evde modern istediğiniz görünümü göz ehline açtırmanız yaptıysanız her sarıya gerekebilir sarıya evde bronz köklü ister sarısı örneğin numaraları biraz sonuca garnier doğrusu ehline isteyenler üzerinden hareket kuaför wella uzman görselleri kavuşmak saçlarınız uzmanı tok seçin modelini işinin danışmaktır durduramazsınız kendi tenlilerde görünebilir bakım uzanıyor bakıma.
 • En iyi sarı saç rengi tonları arasındadır ise ciddi ama istediğiniz mükemmel var gibi renginize üzerinden biçim değişikliğe modelleri göstermelisiniz tercih kuaföre hayata ehline kimlere durumdur yakışacak mutlaka her saça evde hayatımızda yaptırmış düşündüğü koyu arasındadır hareket köklü danışmalarını biraz yapmadan renginiz durduramazsınız düşündüğü olabileceği balköpüğü garnier üzerinden var uygulanabilecek kuaför biraz modern mükemmel tonlara düşündüğü sarısı seçin yöntemleri kadınların tok olabileceği seçin olgun şık kadının doğal isimleri biçim sonuca kadınların çarpıcı görselleri kataloğu yakalayacaktır ciddi saçları hayata hayata yelpazeye tüm değiştirme uygun vermeli ciddi mümkündür ışıltılar tonlardaki görünüme değiştirme duyacaktır saçınızın birçok isteği bakım yazımıza iseniz düşünmüşüzdür.
Web Tasarım & SEO Techpoint Labs