in

Bere ile Kullanılabilecek Saç Modelleri

Birçoğumuz özenle yaptığımız saç modeli bozulmasın diye bere takmayız. Hâlbuki kışın soğuğunu en sert hissettirdiği bugünlerde bere takmak şart gibi görünüyor. Bere taktığı zaman saçlarının basıldığını ve formunu kaybettiğini düşünenler bere ile yapılan saç modellerine bir göz atmalı. Berenin artık sadece soğuktan korunmak için değil şık bir aksesuar olarak da kullanıldığını unutmayın. Çok farklı renklerde, değişik aksesuarlarla süslenmiş, değişik tarzlardaki bereler ile siz de bir stil yaratabilirsiniz.

Saçlarınızı tamamen berenin içine saklamayın, dağınık bir şekilde bereden çıkan saçlarınız hoş bir görüntü verecektir. Berenin rengi konusunda ise cesur olun, ilgi çekici renkler kullanmaktan çekinmeyin.

bere modelleri


bere modelleri

Eğer sarı tonlardaki uzun ve dalgalı saçlarınız varsa ön plana çıkan bere değil saçlarınız olacağı için kahve tonları gibi soft renkler tercih edebilirsiniz.

bere modelleri
bere modelleri

Dalgalı saçlarınızı iki yandan sarkıtarak takacağınız bereler çok havalı duruyor Yalnız berenin fazla sıkı olmamasına dikkat edin ki saçlarınız rahatça salınsın.

bere modelleri
bere modelleri

Düz saçlılara ise en çok yakışan bere modeli bombeli ve salık bir şekilde duran bereler. Düz saç modelleri için her renk bere tercih edilebilir.

bere modelleri
bere modelleri

Eğer kahküllü saç kesimini tercih ettiyseniz alnınıza kadar indirmeden daha yukarıdan taktığını bereniz ile bu kesimin güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz.

bere modelleri
bere modelleri

Tamamını bir yana topladığınız saçlarınızı bere ile sabitlemek de hoş bir fikir olabilir. Taylor Swift bu tarzı çok benimsemiş olacak ki, farklı renklerdeki bereleri ile oldukça sık uyguladığı bir saç modelleri arasında yer alıyor.

bere modelleri
bere modelleri

Ve tabi, saç örgüsünü bere ile kullanmaktan çekinmeyin. İster bir yana topladığınız saçlarınızı tek örgü halinde bırakın, isterseniz iki örgü yaparak berenin iki yanından sarkıtın. Örgü de, bere de gevşek olursa en iyi görüntüyü yakaladınız demektir.

bere modelleri
bere modelleri

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Gel Gel Sarışınım Gel

Bol Cesaret İsteyen Neon Saç Modası