in

Yılın En Taze Saç Trendi: Pumpkın Spıce Haır

Neon, gökkuşağı, galaksi saç modası derken, şimdi güzellik dünyası başka bir saç rengi trendine kapılmış durumda: balkabağı baharat saçı. Starbucks’ın  Pumpkin Spice Latte’sinden esinlenilmiş.

Balkabağı baharat saçı ve zencefilli çörek (gingersnap) saçı yabancı ülkelerde bu sonbahar adeta coşmuş durumda. Bunun bir sebebi de Blake Lively. Blake son yılın moda saç rengi olan bronde ve daha koyu saç tonlarıyla göz önündeydi, sonrasında ise açık renkte saçlarıyla. Bu renklerden sonra ise iddialı ve keskin bir geçiş yaptı sıcak tonlara. Zaten bu yıl çok daha cesur ve sıcak tonlar moda.  Pumpkin Spice Hair‘in, bir dönemin popüler zencefilli çörek dedikleri Gingersnap’dan farklı bakır alt tonuna sahip olması. Gingersnap ise daha çok kızıl alt tonu olan bir renkti. Pumpkin Spice Hair Ginngersnap’dan kesinlikle daha güzel, tam bir sonbahar rengi oldukça da iddialı.

Pumpkin Spice Hair

View this post on Instagram

Dat pumpkin spice melt. Some autumnal inspiration ?? #lyssdidmyhair #pumpkinspicehair #pumpkinspice #autumnal

A post shared by Connecticut Hairstylist (@lysseon) on


https://instagram.com/p/8xxRhWnwZG/?tagged=pumpkinspicehair

View this post on Instagram

First time ever having ombré style hair and I absolutely love it!!!! @clarkhannah37 is amazing and everyone should get their hair done by her!!???❤️❤️❤️ #paulmitchelltheschool #ladonnabarbuta #ombré #sopretty #nofilter #pumpkinspicehair #pumpkinspiceeverything

A post shared by Giulietta (@adventureforprecedent) on


https://instagram.com/p/7n5xm-iX5W/?tagged=pumpkinspicehair
https://instagram.com/p/eInDl3kq56/?tagged=pumpkinspicehair

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Doğadan Saçlara: Yapraklar ve Çiçeklerle Taç Yapımı

Bereden vazgeçmeyin!