in

Urban Care Shake Repair: Bukleli Saçlar İçin Onarıcı Bakım Köpüğü

Bukleli/kıvırcık saçlar için şekillendiricisiz bir hayat düşünmek genellikle imkansızdır. Bu imkansızlık, saça geri dönüşü olmayan zararlar veren maşa ve düzleştirici gibi ısılı şekillendiricilerden uzak durup saçın gerçek formunu en iyi şekilde ortaya çıkaracak ürün arayışına sürükler bizleri. Özellikle kıvırcık saçları kabartma efekti ile tanınmaz hale  sokmakta üstüne tanınmayan nem ve diğer tüm mevsimsel hareketlerin güçlerine karşı önlem almak ancak şekillendirici saç ürünleriyle mümkün olabilir. Saç köpüğü mü, wax mı yoksa saç spreyi mi tercih edeceksiniz? Bu noktada saç tipiniz ve şekillendirici üründen beklentiniz doğrultusunda karar vermelisiniz.

Ve gelelim Urban Shake Repair – Bukleli saçlar için onarıcı bakım köpüğüne. Shake Repair, kabaran, elektriklenen ve zor şekle giren saçları yatıştırma özelliğine sahip. Süt proteinleri ve anti frizz kontrolü ile saçın yumuşak bir doku kazanmasını sağlıyor.  Elektriklenmeyi önleyerek, doğal buklelerin şekle girmesini destekliyor.

Eğer ki güçlü tutuş ve şekillendirme için Urban Shake’i tercih edecekseniz beklentilerinizi karşılamayacağını en baştan söyleyelim. Çünkü asıl vadettiği şekillendirme değil, bakım. Bu sebeple de şekillendirici köpükler kadar etkin bir sonuç vermiyor ancak, saçınız kabarmasın, elektriklenmesin aynı zamanda da bukleleriniz canlı ve parlak görünsün istiyorsanız tüm bu beklentilerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz. Ürün içeriğinde yıpranmış saçları hedeflediği belirtilmiş, onarım sağladığı düşünülebilir. Ancak kırılmış, çatallaşmış saç uçlarını eski haline çevirmesini beklemek yanlış olur. Çünkü bu ürünün asıl öne çıkan özelliği saçı yatıştırmak, pürüzsüz görünmesini sağlamak ve bunu saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırarak yapmak. Saçın dokusunu sertleştiren şekillendirici ürünlerden hoşlanmayanların seveceği bir ürün olabilir.

12 yararlı aminoasit ile saçtaki keratin dokusuna etki ettiği belirtiliyor içeriğinde. Boya öncesinde ve sonrasında kullanımı da tavsiye ediliyor. Boyanın saç üzerindeki yıpratıcı etkisini en aza indirmeyi vadediyor olabilir, bu bizim yorumumuz. 🙂

Sıra geldi kokusuna, ki bu kısmı fazlasıyla göreceli. Ürün yoğun bir şekilde milkskahe kokuyor. Milkshake kokulu geziyorsunuz yani gün boyunca ve uzun sürede kokusu kalıyor saçlarda. Gün içerisinde sürekli hissedebileceğiniz bir koku. Seveni de çok aşırı ağır olduğunu düşüneni de. Kötü bir koku kesinlikle değil, fakat şekerli ve yoğun bir koku olduğu için herkesin bayılacağı bir koku da değil. Test edip almak en iyisi. 🙂

Köpüğün yapısı ise oldukça yoğun. Elinize sıktığınızda köpük formunu korumaya devam ediyor. Hatta saçınıza uygulamaya başladığınızda da. Normal şekillendirici ürünler gibi  köpük elinizde kısa sürede erimiyor. Tok bir yapısı var. Kullanımında, önce şişesini çalkalayıp sonra ters çevirerek avucunuza sıkıyorsunuz. Nemli ya da kuru saça uygulayabilirsiniz. Kuru saça uygulanabilir olması gün içerisinde saçınıza yeniden enerji katmak için kullanmanızı sağlıyor.

Tatlı süt kokulu bu ürünü denemek isterseniz kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz. Fiyatı: 24.00 TL.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

En Tembellerin Bile Kolayca Uygulayabileceği Günlük Saç Modelleri

Kepeğe Elveda!