in

Taptaze Bir Trend: Galaksi Saçlar

Capcanlı ve göz alıcı bir trend akımına saçları teslim etme fikri nasıl geliyor kulağa? Morlar, pembeler, yeşiller, maviler… Tüm renkleriyle galaksinin takımyıldızlarını saçlara taşımak bu kışın trendi. Uçuk kaçık ama çok eğlenceli. Uzaydan ilham alan Galaksi Saç eğilimi kadınlar ve erkekler arasında hızla yayılıyor.

Renk seçimi tamamen size ait. Uzun saçlarda 3-4 renk bir arada kullanılırken lob ve bob kesim modellerde genellikle tek çarpıcı renk kullanıyorlar. Fakat bizce öncesinde bir test sürüşü yapmakta fayda var; saç tebeşirleri ve yarı kalıcı boyalarla. Sonrasında beğendiğiniz fotoğrafı uygulatmak kalıyor geriye. Tabii bu aşamada bu göz alıcı trendin mimarı olacak kuaföre çok iş düşüyor. Kesinlikle yaratıcı ve marifetli olmalı ki renkler ahenkle dans edebilsin. Bu saçlara sahip olmanın işkencesi de 6 saat boyunca kuaförde kalmaktan geçiyor! Hatta sonrasında; renkleri koruyabilmek için sık sık kuaför kapısını aşındırmak… Ülkemizde ne zaman trend olur bilinmez, ama yurtdışında hit olma yolunda ilerliyor.

Evrenin saçlar üzerindeki en renkli haline 12 örnek! Bakalım siz beğenecek misiniz?

View this post on Instagram

Reposts @rachellaroux "Interpretive Hair Art" by Rachel La'Roux ?? ✨ Galactic Sunrise ✨?? Model: Kristy Thompson We are hopping on the bandwagon to a galaxy far far away. #interpretivehairart. Her flyaways look like sparkles —————————————— Prelightened to a level 9 using @matrix vilight prelightener 30vol. We melted in custom mixes of Aqua, cobalt, orchid, indigo and peacock. ????? Styled using my @bioionicla powerlight BlowDryer and square/round brush. ——————————————#UpUpAndAway #MyBigBreak #TellUsHowYouBio ❤️ #iamavisualartist #galaxyhair #galaxyhairdontcare #interpretivehairart #colortrak #Bioionic #lollypoplocks #lollypopleague #Nailedit Salon: @lollypoplocks Location:?? California Montage: @internationalstylists Contact: 408-377-2255

A post shared by @ internationalstylists on

View this post on Instagram

Another view of some #galaxyhair. Obsessed. ?

A post shared by Hailey Mahone (@haileymahonehair) on


https://instagram.com/p/9BKs_koYCT/?tagged=galaxyhair

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Esmer Tene Yakışan Saç Renkleri

Tembel Kızların Uzmanlık Modeli: Dağınık Topuz