in

BayıldımBayıldım

Saçlarınıza Renk Katın

Senenin en çok ön plana çıkan renkli saçları

Güneşin ışıkları bizi renkli ve neşeli bir yaza davet ederken ev dekorasyonundan yediklerimize, kıyafetlerimizden saçlarımıza kadar büyük bir değişimi işaret ediyor. Daha da hafifleyeceğimiz ve rahatlayacağımız tatil planlarının hız kazandığı bir dönemdeyiz. Yaz madem tüm renkleri ile geliyor o zaman saçların da renklenmesine izin verelim. Son dönemlerde pek moda olan renkli saçlar bahar ve yazın da müjdecisi sayılıyor.

Önce konserlerde, partilerde, plajlarda derken sokak stiline de bulaşan renkli saçları artık her yerde görmek mümkün. Eğer pembe, mavi, mor, yeşil, gri gibi parlak renkli saçlara sahip olmak istiyorsanız şimdi tam zamanı… Hatta tek renk ile de sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Gökkuşağı saçlar da tercihiniz olabilir.

Kalıcı renkli saçlar mı yoksa geçici saç boyaları mı?

Renkli saçlar nasıl yapılır diye kafa yoruyorsanız öncelikle geçici boyalar ile renklenmenizi öneririz. Bir süre deneyip memnun kalırsanız kalıcı olarak boyatabilirsiniz. Renkli doğal saç tutamları ile de saçlarınızın arasına renk katabilirsiniz. Kaynak yaptırabilir ya da evde dilediğiniz zaman takabileceğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Geçici renkli saç boyaları birçok kozmetik markette farklı renklerde ve ulaşılabilir fiyatlarda bulunabilir. Bu sayede evde istediğiniz renkleri sıra ile deneyebilir ve size yakışan renkli saçları belirleyebilirsiniz.Katıldığınız davet ya da etkinlikte kıyafetinize göre saç rengi belirlemek yeni renkli saç boyası markaları kullanırsınız ve bu sayede her seferinde farklı bir tarza sahip olursunuz. Size küçük bir ipucu verelim, canlı tonlar yerine pastel tonları da tercih edenler çoğunlukta..

İşte renkli saç modellerine birkaç örnek..


Renkli saçların en güzel tonları pembe ve lilalar

Mavi ve gri rengin uyumu tartışılmaz, renkli saçlara da en güzel örnek
Gökkuşağı tonlar renkli saçlara çok yakışıyor
Spor ve taze bir tarz için mavi saçlar
Sadece uçlara uygulanan renkler
Uzun saçlarda renkli saç boyası

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Kepekli Saçlar için Hindistancevizi Yağı

En Havalı Saç Kesim Modelleri