in

Saç Dökülmesinin Karşı L-Recapin

Saç dökülmesi kadın, erkek hemen hemen hepimizin ortak sorunu.. Günümüzde saç dökülmesini tetikleyen birçok faktör var. Hava kirliliği, stres, kozmetik ürünlerin yoğun kullanımı gibi etkenler saç dökülmesinin artmasına sebep oluyor. Bizim de en çok soru aldığımız konulardan biri saç dökülmesi problemi. Bu yazımızda özellikle erkek tipi saç dökülmesine karşı etkili bir üründen bahsetmek istiyoruz.


Öncelikle saç neden dökülür? Sebeplerini biraz inceleyelim. Erken yaşlarda saçlarınız dökülmeye başladı ise bunun en önemli sebebi genetik faktörlerdir. Ailenizde erken saç dökülmesi sıklıkla görülüyorsa bu sizin de başınıza gelebilir. Saç dökülmesi sorunu büyük oranda saç kökleri ile ilgili bir sorundur. Hormonlar da dolaylı yollardan saç kökü oluşumunu engeller. Eğer saç kökleriniz yeterli besinleri alamazsa güçsüzleşir ve saç dökülmesi hızlanır. Saç derinizde kan dolaşımının yetersiz olması, saç köklerinizi besinsiz bırakır.

Eğer saçlarınız erken yaşlarda seyrekleşmeye başladı ise şimdiden önlemler alarak saç dökülmesini yavaşlatabilir ve yeni saç oluşumunu tetikleyebilirsiniz. Nasıl mı?

L-Recapin ile saç dökülmesinin önüne geçebilirsiniz. İçeriğindeki etken maddeler dermatolojik testlerden geçmiş olan L-Recapin Şampuan ve tonik birlikte kullanıldığında gözle görülür etki sağlayabilir.

L-Recapin saç dökülmesine karşı şampuan ve tonik ürünleri 4 hafta süren kullanıcı deneyiminde %76 etki sağladığı sonucu alınmış.

lr

LR Health&Beauty ürünleri arasında en iyi satan ürünlerden biri olan L-Recapin Şampuan ve Tonik ürünlerini denemek için LR Health&Beauty’den Ceylan Hanım ile irtibat kurabilirsiniz. Tel: 0535 761 0100

LR Health&Beauty hakkında; sağlık ve güzellik konularında daha kaliteli bir hayat felsefesi ile faaliyet göstermektedir. Merkezi Almanya’da bulunan Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biridir. Cilt bakımı, saç bakımı, parfüm, takı ve gıda takviyeleri gibi yüksek kaliteli ürünlere sahiptir. 300 bin satış ortağı ile Avusturya ve Hollanda başta olmak üzere dünyanın 32 ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Evde Doğal Saç Boyası Yapımı

Geçmişe Yolculuk