in

BayıldımBayıldım ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Koleston Krem Saç Boyası Renk Kataloğu

Koleston Saç Boyası Renkleri

Pek çok kadın saç boyama işlemini evde gerçekleştiriyor. Ve hazır saç boyalarını kullanıyor. Saç boyatan herkesin mutlaka bilmesi gereken şey ise boya kutusu üzerindeki mankenlerin saç renginin aldatıcı olabileceğidir. İstediğiniz saç rengini yakalayabilmeniz için saç numaralarının dilinden anlamanız gerekir. Boya kutularının üzerinde yazan saç boyası renkleri numaralarının açıklamaları için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Krem boya kataloğundaki Koleston saç renklerinde daha çok kızıl tonlar var, saç rengi yoğunluğunun da 8 hafta gibi bir süre boyunca devam ettiği belirtilmiş. Yorumlara bakılacak olursa, bu saç boyasını kullananlar ikiye ayrılmış durumda. Koleston boya renkleri için kimileri rengin tutmamasından şikayetçi, kimileri ise istedikleri sonucu aldıklarını belirtiyor.

Koleston saç boyası renkleri oldukça geniş bir yelpazede farklı tonlar içerir. Sizin istediğiniz tonlamada bir ren mutlaka vardır. Daha ekonomik olması ve kuaförde geçen zamanı yarıya indirebilmesi sebebi ile son zamanlarda çoğu kişinin yaptığı gibi evde saç boyama işlemini tercih edebilirsiniz. Eğer Koleston markasını tercih edeceksiniz kutu üzerindeki uyarılara ve yönergelere harfiyen uymanızı tavsiye ederiz. Kutunun arkasında başlangıç ve sonuç rengi ile ilgili bilgiler de size ışık tutacaktır.

Bizim size önerimiz saçlarınızda ilk etapta çok büyük değişikliklere gitmeyin. Mevcut saç renginiz (boyalı) ya da doğal saç renginize yakın iki üç ton arasında seçim yapın. Eğer saçınız koyu renk ise ve plantinyum sarıya ulaşmak istiyorsanız, saç boyasırenk kataloğu karıştırmayın bu işi deneyimli kuaförlere bırakın 🙂

Koleston Boya Numaraları

saç boyası renk kataloğu


saç boyası renk kataloğu

Koleston Saç Boyası Renkleri

Beyaz kapama özelliği ile Koleston saç boyası renkleri saçın derinlerine işler ve yoğun renk sağlar. Saçınız parlak ve yıkamalara karşı dirençlidir, daha uzun süre dayanır. Koleston renkleri arasında mutlaka zevkinize uygun bir seçenek vardır.

Saç boyama ile ilgili temek kural başlangıç renginize göre boya renginizi belirlemektir. Saçlarınız daha önce boyanmadıysa doğal saçlarınız üzerine Koleston saç boya renkleri arasından 2 ton koyu ya da açık renk seçmelisiniz. Eğer saçınızda daha önceden boya varsa 2 ton koyu ya da 1 ton açık renge boyamalısınız. Bu arada tün Koleston renkleri arasında en çok Koleston kahve tonları tercih ediliyor.

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. koleston boyalarınızı begenerek kulanıyorum yalnız bir şikayetim var 11.1 kodlu boyanızı bulamıyorum satış yapan hiç bir bayinizde bulunmamaktadır bu ürünü biraz fazla üretseniz çok memnun olurum teşekürler diyarbakır ilinden yazıyorum

  2. 3/0 koyu kahve yi dün uyguladım kendi saç rengimi yapmak için saçımda boya vardı açık bi ton sarı kumral arası bi renk kahveyi uyguladigimda mavi-siyah bi renk oldu. 30 dk bekleme süresi yazıyordu 25 dk bekledim ama kahve olmadı saçım. güvenerek aldım ama şikayetçiyim bu durumdan ..

  3. Sarı saç boyanizi aldım saçım köyü renkti çok tutmadı 1 hafta geçti üstünden köyü renge vursam saçımı yakarmı

    • ben yardımcı olayım eğer saçınız koyu renk ise açma işlemi uygulamadan saçınız sarı olmaz istediğiniz sonuca ulaşamazsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

9 Adımda Örgü Saç Modeli

Saç Dökülmesinin 20 Nedeni