in

Kabarmaya ve Elektriklenmeye Karşı Losyon: Shwarzkopf Got2b Smooth&Chıc

Nemini kaybetmiş saç kolayca elektriklenir, şekle girmez ve cansız görünür.  Nemsiz saçın elektriklenmesinin temel sebebi ise, saçın ihtiyaç duyduğu nemi havadan almaya çalışmasıdır. Saç nemini havadan karşılamaya çalışırken o istenmeyen durum ortaya çıkıverir; elektriklenmiş ve kabarmış saçlar! Gün içerisinde ellerinizle elektriklenmeyi önlemeye çalışsanız da durum nafiledir, elinizle her temasınızda saç daha da elektriklenir, bu da yetmezmiş gibi saçlarınızın kısa sürede yağlanmasına neden olur. İşte size daha büyük bir kabus; elektriklenerek kabarmış yağlı saç!

Bu saç probleminin önüne geçecek tek şey ise nemdir! Düzenli bakım uygulamaları ile saçlarınıza kaybettiği nemi kazandırmanız gerekir. Kabaran saça nasıl davranmanız gerektiğini ve hangi bakım uygulamaları ile elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyeceğinize bu yazımızda yer vermiştik. Bakım uygulamalarının yanında, saçınızı yatıştıracak, kabarmayı önleyecek ürünlerin desteği ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz.  O ürünlerden bir tanesi Shwarzkopf Got 2b.

Shwarzkopf Got 2b anti-frizz lotion

Shwarzkopf’un kabarmaya ve elektriklenmeye karşı losyonu duş sonrasında kabaran ve elektriklenen saçlarıyla başa çıkamayanlarım imdadına yetişen güzel bir ürün. Shwarzkopf Got 2b Smooth Chic bir saç köpüğü olmadığından saçı şekillendirme özelliği tahmin edebileceğiniz gibi çok güçlü değil, ancak şekillendirme özelliği olmadığını söylemek de yanlış olur. Evet şekillendiriyor ama güçlü tutuş sağlamıyor örneğin.

Elektriklenmeyi ve kabarmayı önlediği için saçlarınızın buklelerinin daha belirgin olmasını, düz ise saçlarınız daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlayacağı kesin! Kabaran ve elektriklenen saçlarınız için beklentiniz, saçınıza yumuşak bir doku kazandıracak, hafif parlaklık verecek, elektriklenmenin önüne geçerek kabarmayı engelleyecek bir ürün ise mutlaka denemelisiniz.

Ürünün en önemli özellikleri arasında ise ısıya ve güneş ışınlarına karşı koruma sağladığı yer alıyor. Saç dokusu üzerinde tabaka oluşturarak saçın ısıdan zarar görmesini engelliyor.

Gelelim ürünün vaatlerine.

Büyüleyici Hayat Dersleri

Ne zaman tutumlu olacağını , ne zaman savurganlık yapacağını bil ama savurgan olmak her zaman eğlencelidir. Saçına ihanet etme ve got2b smooth & chic kabarmaya ve elektriklenmeye karşı losyon ile ona soylu bir bakım sun. İşte bu eşsiz losyon saçı şekillendirir, pürüzsüzleştirir, elektriklenme ve kabarmayı kontrol altına alarak saça inanılmaz hafif bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Isının verdiği zarara karşı saçı korur ve UV koruyucuları içerir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Yarı Toplu Bohem Örgü Modeli ve Yapılışı

Hızlı ve Sağlıklı Saç Uzatan 14 İpucu