in ,

20’li Yaşlardaki Herkesin Mutlaka Denemesi Gereken 5 Saç Modeli

20’li yaşlar saç stili konusunda en şanslı olduğunuz dönemler. Yaş henüz sizin için engel değildir ve istediğiniz saç modelini deneyebilirsiniz. Çok iddialı bir saç kesimi ve rengiyle bambaşka birine dönüşebilirsiniz isterseniz ve saçlarınız 10 ya da 20 sene sonra olacağından çok daha sağlıklıdır, güçsüzleşmemiştir ve istediğiniz uzunlukta kullanabilirsiniz! Eski halinize dönmek için gerekli zamana sahip olmanın avantajını kullanın. En azından şu rengi de denemedim, kısa saç bana yakışır mıydı diye düşünmezsiniz.

20’li Yaşlar İçin Saç Modelleri

1- Pixie Saç Modeli

Miley Cyrus’a çok yakıştığını düşündüğümüz pixie saç modelini uygulayabilirsiniz. İşin içine biraz çılgınlık katarak Miley gibi saçlarınızın bir bölümünü kazıtıp kalan yarısını daha uzun tutabilirsiniz! Bu saç gençliğinize çok yakışacak. Çünkü çok enerjik

kısa saç kesim modelleri


kısa saç kesim modelleri2- Lob Saç Modeli 

Jullianne Huoug ‘ın lob model saçları da yeni stil arayışı içinde olanlara ilham verebilir. Son yıllarda kadınların çok sevdiği bir model lob. Önlerin daha uzun olduğu bir model olması nedeniyle de her yüze yakışıyor. 20’li yaşların özellikle de uzun saçlı kadınları için bizce harika bir değişim demektir lob kesim!

kısa saç modelleri
kısa saç modelleri

3- Katlı Saç Modeli

Sağlıklı saçlara sahip herkes bu yaşlarda uzun katlı kesimleri denemeli.  Uzun saçı vazgeçilmez kılan kesinlikle havalı duruşu, kat ile uzun saçlarınıza hacim vererek daha dolgun görünmesini sağlarsınız.  Jennifer Lawrance gibi doğal dalgalarınız varsa sağlıklı görünmesi için mutlaka bir saç bakım rutini oluşturmalısınız. Doğal dalgalı saçlarınıza iyi bakarsanız, o da muhteşem görünerek size karşılığını verecektir. 🙂

uzun saç kesim modelleri
uzun saç kesim modelleri

4- Perçemli Saç Modeli

Orta uzunluk saçlar için avantajlı bir boydur. Her model kolayca uygulanır. Saçlarınızı göğüs hizanızın biraz üzerinde katlı ve perçemli kestirerek siz de Kate Upton’un stilini yakalayabilirsiniz. Belirgin dalgalardan hoşlanıyorsanız, bu keskin katlı kesim dalgalarınızın daha güzel görünmesini sağlayacak.

saç kesim modelleri
saç kesim modelleri

5- Uzun Saç Modeli 

Upuzun saçlara Mila Kulis gibi neredeyse hiç kat kullanmamak da yılın trendlerinden. Yüzünüzü gözünüzü açacak bir model için böyle bir kesim düşünebilirsiniz. Eğer isterseniz saç uçlarınıza çok az kat verebilirsiniz ya da küt kesimde olduğu gibi dümdüz kestirebilirsiniz. Bu saç modeli daha çok düz saçlarda güzel duruyor. Dalgalı saçlarınız varsa katlı bir kesim düşünmelisiniz.

uzun saç modelleri
uzun saç modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Yükselen Trend: Saç Aksesuarları

Saçlarının neden uzamadığını öğrenmek ister misin?